• Strona główna
  • Aktualności
  • Regulamin
  • Częste pytania
  • O nas
  • Kontakt
Promocje Nowości

koszyk jest obecnie pusty...

Dlaczego my?

Jesteśmy grupą profesjonalistów, związanych z branżą chłodniczą od lat. Swoje doświadczenia zdobyte przy wielu inwestycjach, serwisach oraz szkoleniach postanowiliśmy przenieść na grunt CENTRUMCHLODNICTWA.PL, którego celem jest stworzenie najlepszego sklepu internetowych o tematyce chłodnictwa w Polsce. Chcemy, aby dzięki zróżnicowanym produktom dostępnym w naszym sklepie oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym mogli Państwo dokonywać zakupów szybciej, taniej i bezpieczniej niż w innych miejscach.

Doradztwo
zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach doradztwa przed zakupem, doradztwa technicznego, jak rónież w trakcie montażu oraz pomocy przy wszelkich innych problemach związanych z zakupionymi produktami w naszym sklepie.

Szeroka oferta
Posiadamy szeroki wybór produktów z różnych kategorii, co czyni naszą ofertę kompletną oraz wyróżniającą się rynku. Nasz magazyn oraz magazyny naszych dostawców i importerów są dobrze zaopatrzone dzięki czemu nawet przy nietypowych zamówieniach nie będą musieli Państwo czekać na realizację w nieskończoność.

Wiele możliwości płatności
Przyjmujemy płatności przelewem bankowym, kartą kredytową, przez PayPal oraz platnosci.pl (PayU). Dla wygody klientów udostępniamy również opcję „za pobraniem”.

Przyjazny sklep
Dzięki firmie GOshop posiadamy system zarządzania sprzedażą, który automatycznie informuje drogą mailową o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo, każda zainteresowana osoba, może zapisać się i skorzystać z naszego newslettera. Natomiast aby ułatwić komunikację planujemy wdrożyć infolinię, dzięki której będą mogli Państwo zadzwonić do nas z dowolnego miejsca kraju bez opłat strefowych.

Szybka dostawa
Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi i spedycyjnymi, takimi jak: DHL, DPD, GLS, UPS. Państwa zakupy są więc w dobrych rękach, a ich dostawa nie trwa z regóły dłużej niż 24h.

Wykonawstwo
Jako firma specjalizująca się montażu, uruchomieniu oraz serwisowaniu instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, świadczymy Państwu profesjonalne usługi w tym zakresie oraz współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi na terenie całej Polski, jeśli więc poszukują Państwo sprawdzonego partnera prosimy o kontakt.

Ładowanie...